Soutěž přípravek 2017-2018

Přípravka BAR

Aktuální zprávy

Mladí Sparťané: Florbal je zábava, říká s úsměvem devítiletý Daniel Večl

Mladí Sparťané: Florbal je zábava, říká s úsměvem devítiletý Daniel Večl

dnes - Sparta se snaží neustále rozvíjet své nejmenší členy a hlavním důkazem je i fakt, že dětem dává prostor ke zlepšení nad rámec klubových tréninků v podobě projektu Skills Day. To vše formou zábavy s vyváženou dávkou motivace. Připravili jsme pro Vás sérii článků Mladí Sparťané, kde Vám představíme hráče od přípravky po mladší žáky, kteří florbalu dávají své maximum a využívají možnosti, které jim Sparta připravila. Začínáme nadšeným elévem Danielem Večlem, který se v loňské sezoně, po účasti v ligových zápasech přípravky a elévů, nejrůznějších turnajů v Praze, ale i v Brně, Karlových Varech nebo v Liberci, účastnil celkem 97 zápasů!

Kdo si letos odnese prestižní ocenění Sparťana sezony?

Kdo si letos odnese prestižní ocenění Sparťana sezony?

7. září 2017 - I letos nás čeká vyhlášení Sparťana sezony za loňskou sezonu 2016/2017. Oceněno bude přes dvacet Sparťanů napříč všemi kategoriemi. Vyhlášení této prestižní ceny proběhne na prvním letošním domácím utkání Sparty, tedy 17. září od 17:00 v Areně Sparty. Kdo si odnese cenu Sparťana sezony 2016/2017?

Přípravka vyráží do Krkonoš na své první soustředění!

28. srpen 2017 - Přípravkáři vyráží ke svému historicky prvnímu letnímu soustředění. Celkem 22 přípravkářů završí florbalová soustředění Sparty. Kde se budou nejmenší sparťané připravovat na svou další sezonu?

Sparta Kids a jejich letní soustředění!

22. červenec 2017 - V termínu 16.-21.7. se uskutečnilo v pořadí už třetí letní soustředění pro děti ze Sparta Kids. Soustředění v Rokytnici nad Jizerou absolvovalo celkem 34 dětí, které si užívaly všestrannou sportovní průpravu, kde samozřejmě nechyběl ani florbal. Letošní soustředění bylo zajímavé i tím, že se ho zúčastnil hráč ,,A" týmu Sparty Jan Marvánek.

Pět týmů dorazilo z Hummel Cupu do Prahy, zbylých šest bojuje a fandí v Brně!

14. červen 2017 - V termínu 15.-18 června proběhne tradiční turnaj Hummel Open Game v Brně. Sparta na tento turnaj vypraví celkem 11 týmů napříč všemi kategoriemi. ,,Čekají nás čtyři naprosto skvělé florbalové dny, na které se všichni hráči musí těšit," shodují se sparťanští trenéři.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 22.10.2017 09:00 @ SH BIOS Kladno
ACEMA Sparta Praha BLUE - : -
Kanonýři Kladno střelci
neděle 22.10.2017 10:00 @ SH BIOS Kladno
Panthers Praha - : -
ACEMA Sparta Praha BLUE