Soutěž přípravek 2017-2018

Přípravka BAR

Aktuální zprávy

Nejmenší Sparťané si vysloužili mnoho uznání a pochval v Karlových Varech!

Nejmenší Sparťané si vysloužili mnoho uznání a pochval v Karlových Varech!

14. listopad 2017 - V rámci výjezdního utkání mužského ,,A" týmu v Karlových Varech se do Varů vydaly také dva týmy přípravek. Přípravku z Barrandova a Podvinného Mlýna čekal nabitý víkendový program. Děti za dva dny odehrály na 16 utkání. Za zmínku rozhodně stojí účast přípravek Sparty v nedělním elévovském turnaji. ,,Gratuluji k výborným výkonům, které všichni předvedli a za nebojácnost, se kterou se postavili proti starším, větším a silnějším elévům, kterým jste nedali nic zadarmo! Jen tak dál," komentuje turnaj ve Varech jeden z tatínků!

V práci s nejmenšími dětmi chceme jít ještě dál, říká Daniel Wertheim

V práci s nejmenšími dětmi chceme jít ještě dál, říká Daniel Wertheim

3. listopad 2017 - Sparta je v posledních letech známa pro svou výchovu od těch nejmenších dětí, které na Spartě začínají hrát florbal často i od čtyř let. ,,Nově přicházíme s projektem pro mateřské školky, pro které organizujeme sportovní tréninky, kde se dokonce objevuje také florbal,," říká k Mini Kids strůjce projektu Daniel Wertheim.

Spartu čeká klubové focení, které zajistí Martin "Floyd" Flousek!

11. říjen 2017 - V průběhu domácího utkání mužského ,,A" týmu dne 15. října proběhne klubové focení všech kategorií Sparty! O focení všech Sparťanů se postará nejznámější fotograf z florbalového prostředí Martin "Floyd" Flousek.

Mladí Sparťané: Florbal je zábava, říká s úsměvem devítiletý Daniel Večl

22. září 2017 - Sparta se snaží neustále rozvíjet své nejmenší členy a hlavním důkazem je i fakt, že dětem dává prostor ke zlepšení nad rámec klubových tréninků v podobě projektu Skills Day. To vše formou zábavy s vyváženou dávkou motivace. Připravili jsme pro Vás sérii článků Mladí Sparťané, kde Vám představíme hráče od přípravky po mladší žáky, kteří florbalu dávají své maximum a využívají možnosti, které jim Sparta připravila. Začínáme nadšeným elévem Danielem Večlem, který se v loňské sezoně, po účasti v ligových zápasech přípravky a elévů, nejrůznějších turnajů v Praze, ale i v Brně, Karlových Varech nebo v Liberci, účastnil celkem 97 zápasů!

Kdo si letos odnese prestižní ocenění Sparťana sezony?

7. září 2017 - I letos nás čeká vyhlášení Sparťana sezony za loňskou sezonu 2016/2017. Oceněno bude přes dvacet Sparťanů napříč všemi kategoriemi. Vyhlášení této prestižní ceny proběhne na prvním letošním domácím utkání Sparty, tedy 17. září od 17:00 v Areně Sparty. Kdo si odnese cenu Sparťana sezony 2016/2017?

Přípravka vyráží do Krkonoš na své první soustředění!

28. srpen 2017 - Přípravkáři vyráží ke svému historicky prvnímu letnímu soustředění. Celkem 22 přípravkářů završí florbalová soustředění Sparty. Kde se budou nejmenší sparťané připravovat na svou další sezonu?

Sparta Kids a jejich letní soustředění!

22. červenec 2017 - V termínu 16.-21.7. se uskutečnilo v pořadí už třetí letní soustředění pro děti ze Sparta Kids. Soustředění v Rokytnici nad Jizerou absolvovalo celkem 34 dětí, které si užívaly všestrannou sportovní průpravu, kde samozřejmě nechyběl ani florbal. Letošní soustředění bylo zajímavé i tím, že se ho zúčastnil hráč ,,A" týmu Sparty Jan Marvánek.

všechny články

Aktuální utkání

sobota 4.11.2017 09:00
FbK Olymp Praha Zeus 17:3
ACEMA Sparta Praha BLUE
sobota 4.11.2017 11:00
ACEMA Sparta Praha BLUE 3:14
Prague Tigers Striped
sobota 4.11.2017 13:00
ACEMA Sparta Praha BLUE 7:4
Kanonýři Kladno střelci
sobota 2.12.2017 09:00 @ ZŠ Zeleneč
Panthers Praha - : -
ACEMA Sparta Praha BLUE
sobota 2.12.2017 11:00 @ ZŠ Zeleneč
ACEMA Sparta Praha BLUE - : -
FbK Olymp Praha Zeus