3:4pn
2:1, 1:2, 0:0, 0:1
ACEMA Sparta Praha
Technology Florbal MB
neděle 8.4.2018 17:00
Aréna Sparta
Tipsport Superliga, 3. kolo

Reportáž k utkání

Jaký máš pocit z nedělního zápasu? Výhře jsme byli zatím nejblíže v celé sérii.

Výhře nad Boleslaví jsme byli nejblíže za dobu co jsem ve Spartě. Bohužel jsme prohráli, takže pocit nemůže být nijak pozitivní. Na druhou stranu jsme odehráli takticky výborné utkání, plnili jsme co po nás trenéři chtěli, kluci makali, dřeli a zato jim patří pochvala. Nakonec při nás nestálo v koncovce utkání to pověstné štěstíčko.


V úterý je na programu čtvrté utkání a Boleslav má matchball. Co je třeba změnit, abychom zvítězili?

Na našem herním projevu bych neměnil nic, všichni jsme viděli, že se s nimi takto dá vyrovnaně hrát. Jak by řekl klasik, musíš dát o gól víc než soupeř. Je potřeba mít na útočné půlce více sebevědomí a řešit ty naše šance kvalitněji.


Během celé sezony předvádíš fantastické výkony. Kde vidíš týmové slabiny, které nás někdy dokonce stály vítězství?

Já vidím největší problém v odpovědnosti jednotlivců. Je potřeba ani na moment nepolevit, plnit si veškeré povinnosti a úkoly, které ten dotyčný na hřišti má. Od čtení hry, přes důrazně odehrané souboje, bloky přihrávek a střel až po největší úskalí všech hráčů a tím je zakončení. Kdyby nás vychytal gólman, tak neřeknu nic, ale my v polovině případů ani netrefíme bránu.


Další utkání je na programu v úterý 10.4. od 19 hodin na Podvinném mlýně. Opět se můžete těšit na skvělý florbal a střeleckou soutěž o ceny od pivovaru Holba.Další informace

Aktuální utkání

úterý 10.4.2018 19:00
ACEMA Sparta Praha 2:3p
Technology Florbal MB
neděle 27.1.2019 00:00 @
ACEMA Sparta Praha - : -
TJ Znojmo LAUFEN CZ
pátek 8.2.2019 00:00 @
ACEMA Sparta Praha - : -
TJ Sokol Královské Vinohrady