Aktuální zprávy

Je dobojováno, fantastická sezóna Sparty končí!

Je dobojováno, fantastická sezóna Sparty končí!

10. duben 2018 - Čtvrtý zápas semifinálové série mezi Spartou a Boleslaví, stejně jako ten třetí, nepoznal vítěze v základní hrací době a muselo se tak prodlužovat. Utkání nakonec ukončil Jíří Curney sedm sekund před koncem nastaveného času a Mladá Boleslav si zahraje o titul. Sparta bohužel končí, má za sebou ovšem fantastickou sezónu a může se nyní soustředit a těšit na ještě lepší zítřky. Hrdinou zápasu ve sparťanském dresu se stal Martin Beneš, který si připsal 41 úspěšných zákroků.

"Je potřeba ani na moment nepolevit." říká nejlepší hráč třetího semifinále Martin Beneš.

9. duben 2018 - Po dvou utkáních na půdě Mladé Boleslavi se semifinálová série přesunula na Podvinný mlýn, kde se v neděli odehrálo třetí utkání. Florbal se už od začátku nesl ve vysokém tempu a Sparta byla za celou sérii nejblíže k vítězství. Zápas dospěl až do samostatných nájezdů, kde bohužel domácím chyběla přesnější muška a třetí bod tak putoval na konto Mladé Boleslavi. Nejlepším hráčem se stal gólman Martin Beneš, rozhovor s ním Vám přinášíme netradičně v textové podobě.

Klíčové utkání Sparta nezvládla! Budeme bojovat, burcuje Martin Beneš!

8. duben 2018 - Třetí semifinálové utkání v sérii Sparty a Mladé Boleslavi se jako první nerozhodovalo v základní hrací době. Sparta před vlastními fanoušky podala opravdu skvělý výkon a dotáhla zápas až do nájezdů, v nich ale podlehla poměrem 1:0 a Boleslav mohla slavit celkové vítězství 4:3. Technologové se tedy ujaly vedení 3 - 0 na zápasy a v úterý si zahrají o postup do finále.

PREVIEW: Sparta hraje doma, zavelí k obratu série?

5. duben 2018 - Spartu čekají další dva zápasy semifinálové série s Mladou Boleslaví, které oba odehraje na domácím hřišti. V Mladé Boleslavi sparťané příliš nepochodili, nevybojovali ani jednu výhru a v sérii tak prohrávají 2 - 0 na zápasy. Výkon Pražanů ovšem rozhodně nebyl odevzdaný a v Praze jistě Boleslav ještě potrápí. Oba celky tak čeká tvrdý boj o postup.

Sparta ukázala, že na postup má, první bod však putuje do Boleslavi!

31. březen 2018 - Sparta v sobotu 31. března odehrála svůj první semifinálový zápas proti Mladé Boleslavi. Nezačala vůbec špatně, ale po nezvládnuté druhé třetině nakonec musela zkousnout porážku 5:2. Mladá Boleslav zvítězila na domácí půdě a ujala se vedení sérii 1 - 0 na zápasy. Sparta ovšem podala dobrý a bojovný výkon, do příštích zápasu však bude muset ještě trochu přidat.

Se štítem, nebo na štítu? Sparťanský boj o finále začíná!

29. březen 2018 - Již tento víkend odstartují semifinálové boje play-off Tipsport Superligy, ve kterých se představí i Sparta. Ta se utká s Mladou Boleslaví, tedy s týmem, který je největším favoritem na zisk mistrovského titulu. Sparťané ale do série rozhodně nejdou jako poražený outsider, právě naopak. Tým i jeho fandové věří v postup a vybojování vysněného finále. ,,Když v nadcházející sérii podáme všichni výkonostní strop, tak máme velkou šanci uspět," burcuje sparťanská opora Martin Beneš.

My máme postup, neslo se halou! Sparta smetla Bohemku a je v semifinále!

20. březen 2018 - V pátém utkání pražské čtvrtfinálové série mohla Sparta rozhodnout o svém postupu. Utkání bylo opět velmi vyrovnané, sparťané ovšem ukázali velkou vůli postup vybojovat a nakonec mohli zaslouženě slavit. Po 17 letech se tak pražský klub představí v semifinálových bojích a zahraje si o finále Tipsport Superligy. O dalším soupeři Sparty se rozhodne při výběru soupeřů, největším favoritem je Mladá Boleslav.

všechny články

Aktuální utkání

úterý 10.4.2018 19:00
ACEMA Sparta Praha 2:3p
Technology Florbal MB