Aktuální zprávy

Letní soustředění s několika novinkami, včetně nového systému přihlašování!

Letní soustředění s několika novinkami, včetně nového systému přihlašování!

16. leden 2019 - V létě Sparťany čeká nabitý florbalový program, mimo letních florbalových turnajů, členy Sparty čeká také letní klubové soustředění, které se již tradičně uskuteční v Králově Dvoře, kde je pro florbalový a sportovní rozvoj mladých Sparťanů to pravé prostředí. Mladé Sparťany a Sparťanky letos čeká okořenění doprovodného programu, jaké novinky včetně nového systému přihlášení Sparťany čekají? To se dozvíte níže v článku.

Pozvánka na valnou hromadu klubu

8. srpen 2018 - Jménem výkonného výboru bych vás chtěl pozvat na valnou hromadu klubu, která se bude konat ve čtvrtek 23. srpna 2018 od 11:30 hodin ve Sparta Aréně v kanceláři klubu. Václav Culka, předseda VV.

Daniel Kalaš a Matěj Pruner opouštějí Spartu!

7. srpen 2018 - Dan Kalaš a Matěj Pruner se rozhodli, že v následující sezóně již nebudou součástí A týmu. Důvody jejich odchodů čtěte níže.

Svatoš s Marvánkem jsou mistři světa z Akademického MS

3. červenec 2018 - Na Akademickém MS 2018 v Polsku se čeští reprezentanté představili v naprosto famózním světle a byli u toho i sparťané Ondřej Svatoš s Janem Marvánkem. Oba se tak podíleli na zisku zlatých medailí, které český výběr získal podruhé v historii. Česká akademická reprezentace prošla celým turnajem bez jediné porážky, když postupně porazila Finy, Japonce, Slováky a Švýcary.

Úřadující Svatoš a nervy na dranc aneb Sparta zakončila Bohemia Trophy

17. červen 2018 - Sparta se v rámci přípravného turnaje Bohemia Trophy utkala s finským týmem SB Welhot o páté, respektive o šesté místo a zápas to byl opravdu nevídaný a se vším všudy. Jednoznačné vedení, přesilovka 5 na 3, vlastní gól, trestné střílení, gól do prázdné brány a fantastická stíhací jízda. Štastnějším týmem nakonec byla Sparta, která utkání ovládla 11:9 a celkově tak skončí páta.

Brány semifinále zůstanou zavřeny, Sparta padla s Linköpingem

16. červen 2018 - Sparta se ve čtvrtfinále předsezónního turnaje Bohemia Trophy utkala se švédský Linköpingem, který se později radoval z postupu. O vítězi rozhodla druhá třetina, ve které Švédové nasázeli čtyři branky. Sparta se sice dostala na rozdíl jedné branky ve třetí třetině, ale v závěru zápasu dostala gól do prázdné brány a bylo rozhodnuto.

Startuje play-off, Sparta si o semifinále zahraje s Linköpingem

15. červen 2018 - Turnaj Bohemia Trophy má za sebou všechna utkání obou skupin a nyní se přelévá do vyřazovacích bojů. Sparta, která obsadila třetí místo skupiny B, se v boji o semifinále utká se švedským celkem Linköping Innebandy. Ten skončil ve skupině A na druhé příčce se třemi body.

všechny články

Aktuální utkání

úterý 10.4.2018 19:00
ACEMA Sparta Praha 2:3p
Technology Florbal MB
neděle 24.2.2019 00:00 @
ACEMA Sparta Praha - : -
FAT PIPE FLORBAL CHODOV