Aktuální zprávy

Milan Garčar o nominaci na Světové hry: S odpovědí jsem neváhal!

Milan Garčar o nominaci na Světové hry: S odpovědí jsem neváhal!

20. červenec 2017 - Český národní tým v termínu od 27.-30.7. čeká účast na Světových hrách 2017 ve Vratislavi. Původně se v nominaci na tuto sportovní akci neobjevil ani jeden sparťan, tento týden však přišla milá otázka pro Milana Garčara z důvodu přetrvávajícího zranění nominovaného Jana Jelínka. ,,Informaci ohledně možné nominace jsem od trenéra dostal v úterý večer a ve středu dopoledne došlo k potvrzení," dodává Garčar.

Spartu čeká účast na Czech Open v elitní kategorii!

Spartu čeká účast na Czech Open v elitní kategorii!

17. červenec 2017 - Mužský ,,A" tým čeká v termínu 10.-13. srpna pražský Czech Open, který bude jednou ze závěrečných příprav na nadcházející sezonu. Sparta v tomto turnaji nastoupí v elitní kategorii, kde nebude chybět ani švédský tým IBF Falun nebo švýcarský celek SV Wiler-Ersigen. Sparťané už znají svou skupinu, která se skládá z Mladé Boleslavi, Buldoků z Brna a finského týmu EräViikingit.

Rozpis domácích zápasů Sparty pro sezónu 2017/2018!

4. červenec 2017 - Přípravy na novou sezónu jsou v plném proudu a Sparta už zná rozpis domácích zápasů, které se tradičně odehrají v Aréně Sparty na Podvinném Mlýně! Už nyní můžeme prozradit, že se na každý domácí zápas chystá bohatý program, který Vás bude bavit. ,,Pro fanoušky jsme připravili bohatý program na všech třináct domácích utkání, letošní sezona bude pro klub speciální, florbalová Sparta oslaví 25. narozeniny, ale dárky budou dostávat hlavně fanoušci," zní z vedení Sparty. Budeme rádi, když si termíny zápasů rudě vyznačíte do svých kalendářů a dorazíte sparťanský ,,A" tým podpořit!

Sparta nakonec čtvrtá. Podlehla Dalenu 9:6

2. červenec 2017 - Ve vypjatém a vyrovnaném utkání o třetí místo vyzvala Sparta švédský Dalen. I přes to že sparťané dvakrát v zápase vedli, vítězství nakonec připadlo Švédům. Sparta se tak na turnaji Bohemia Trophy umístila na čtvrtém místě.

Boj o bronz proti Švédům z IBK Dalen!

2. červenec 2017 - Sparta včera těsně podlehla Mladé Boleslavi v boji o finále Bohemia Trophy 2017. Dnes od 12:00 ji čeká souboj se švédským celkem IBK Dalen, který se odehraje v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi. Podaří se sparťanům završit dobře rozehraný turnaj celkovým třetím místem?

Stíhací jízda nevyšla. Sparťané si zahrají o třetí místo

1. červenec 2017 - Ve vyrovnaném a vypjatém utkání Sparta nestačila na Mladou Boleslav. Pražský tým měl v nohách už jeden zápas z dopoledne, ale přesto dokázal se soupeřem držet krok. I přes dramatický závěr si Mladá Boleslav postup pohlídala a Sparta se tak utká o 3. místo zítra ve 12:00.

Sparta rozstřílela Langnau! Úřadoval Zouzal

1. červenec 2017 - V prvním čtvrtfinálovém utkání turnaje došlo na souboj švýcarského Langnau a pražské Sparty. V prvních dvou třetinách se vedení přelévalo ze strany na stranu, nakonec to ale byla Sparta kdo zápas ovládl. Skvělým výkonem ve třetí třetině se sparťané probojovali do semifinále, kde se utkají s Mladou Boleslaví.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 2.7.2017 12:00
ACEMA Sparta Praha 6:9
IBK Dalen