Aktuální zprávy

PREVIEW: Sparta oslaví čtvrtstoletí své existence před televizními kamerami!

17. leden 2018 - Jednadvacáté kolo Tipsport Superligy nebude pro Spartu jen další ligové kolo, ale bude to vyjímečná událost. Pražský klub totiž oslaví nádherných 25 let od svého založení a navíc v přímém televizním přenosu. Soupeřem sparťaňů pro toto utkání budou Pardubice.

Novoroční gólové hody ve veteránském derby

16. leden 2018 - Během minulého víkendu se odehrálo vánoční utkání utkání legend mezi Spartou a Tatranem. Původní zápas musel být přeložen z prosincového termínu kvůli havárii vody na hale Stodola. V zápase bylo k vidění hned 18 gólů a na hřišti opět panovala pohodová atmosféra.

Fungujeme jako celek, hodnotil výkon Sparty střelec vítězné branky Robert Košir

15. leden 2018 - Dvacáté kolo Tipsport Superligy nám nabídlo přímý souboj o čtvrtou příčku mezi Spartou a Otrokovicemi. Byl to opravdu tuhý a vyrovnaný boj, který nakonec ovládla Sparta v prodloužení. Dva body pražanům opět vystřelil Robert Košir a sparťané si tak upevnili čtvrtou příčku v tabulce.

Oslava 25 let Sparty startuje už v pátek od 19:00

10. leden 2018 - První z oslav 25 let florbalové Sparty startuje v pátek 12. ledna od 19:00 v Kulturním domě Ládví.

3. ročník (po)vánočního setkání legend Sparty a Tatranu

9. leden 2018 - Letošní 3. ročník se uskuteční tentokrát ve Střešovicích a bude opět nabitý exkluzivními jmény z české florbalové historie.

PREVIEW: Sparta útočí na rekord, povede se proti Otrokovicím?

7. leden 2018 - V rámci 20. kola Tipsport Superligy se Sparta utká s Otrokovicemi a bude to přímý souboj o čtvrtou příčku. V prvním vzájemném klání dokázali sparťané zvítězit 3:2, ale i přesto bude velmi těžké na tento výsledek navázat. Pražané také budou mít šanci vytvořit nový klubový rekord v počtu získaných bodů v základní části.

Vyšlo to i podruhé, ale s odřenýma ušima. Sparta nakonec v přestřelce zvítězila!

6. leden 2018 - V rámci 19. kola Tipsport Superligy se Sparta představila v domácím prostředí proti Ostravě. V první vzájemném zápase dokázali pražané zvítězit vysoko 8:3, tentokrát to ale tak jednoznačné nebylo. Ostrava totiž předvedla skvělý comeback a základní hrací doba tak vítěze neurčila. V prodloužení Spartě vystřelil výhru Robert Košir, konečné skóre tak činilo 8:7 ve prospěch domácích.