Aktuální zprávy

Úřadující Svatoš a nervy na dranc aneb Sparta zakončila Bohemia Trophy

17. červen 2018 - Sparta se v rámci přípravného turnaje Bohemia Trophy utkala s finským týmem SB Welhot o páté, respektive o šesté místo a zápas to byl opravdu nevídaný a se vším všudy. Jednoznačné vedení, přesilovka 5 na 3, vlastní gól, trestné střílení, gól do prázdné brány a fantastická stíhací jízda. Štastnějším týmem nakonec byla Sparta, která utkání ovládla 11:9 a celkově tak skončí páta.

Brány semifinále zůstanou zavřeny, Sparta padla s Linköpingem

16. červen 2018 - Sparta se ve čtvrtfinále předsezónního turnaje Bohemia Trophy utkala se švédský Linköpingem, který se později radoval z postupu. O vítězi rozhodla druhá třetina, ve které Švédové nasázeli čtyři branky. Sparta se sice dostala na rozdíl jedné branky ve třetí třetině, ale v závěru zápasu dostala gól do prázdné brány a bylo rozhodnuto.

Startuje play-off, Sparta si o semifinále zahraje s Linköpingem

15. červen 2018 - Turnaj Bohemia Trophy má za sebou všechna utkání obou skupin a nyní se přelévá do vyřazovacích bojů. Sparta, která obsadila třetí místo skupiny B, se v boji o semifinále utká se švedským celkem Linköping Innebandy. Ten skončil ve skupině A na druhé příčce se třemi body.

Sparta na reprezentační výběr sousedů nestačila a připsala si další prohru!

14. červen 2018 - Ve druhém utkání na turnaji Bohemia Trophy se Sparta střetla s reprezentačím výběrem Slovenska, který se začíná připrovat na prosincové mistrovství světa v Praze. O vítězi rozhodla druhá třetina, ve které Sparta inkasovala tři branky. Ve třetím dějství už skóre otočit nedokázala, Slovensko se tak mohlo radovat z výhry 6:1.

Od turnaje Bohemia Trophy očekávám hlavně kvalitní herní přípravu na novou sezónu, říká Milan Garčar

6. červen 2018 - ,,A'' tým čeká již za týden první ostrý test v rámci letní přípravy. Do turnaje vstoupí velmi atraktivním soubojem s týmem švédské elitní soutěže, IBK Dalenem, druhý zápas skupiny na nás čeká reprezentační výběr Slovenska.

Zaměřovat se budeme na fyzickou kondici a větší individualizaci hráčů, říká Radek Skalička

28. květen 2018 - Letní příprava mužského ,,A" týmu je v plném proudu. ,,Přípravu jsme zahájili úvodní předsezónní schůzkou a prvním tréninkem, který byl na programu v úterý 15. května," říká k zahájení letní přípravy Radek Skalička.