Aktuální zprávy

Sparta získala nového oficiálního partnera University of New York in Prague!

Sparta získala nového oficiálního partnera University of New York in Prague!

30. srpen 2017 - Sparta získala nového partnera, kterého jste mohli zaregistrovat na dresech mužského ,,A" týmu. To však není vše, vedení University of New York in Prague se rozhodlo podpořit také tým juniorů a dorostenců. ,,Florbal je nový, energický a velmi populární sport, který buduje charakter, cítili jsme, že je dobrým zdrojem inspirace pro naše studenty," říká k nové spolupráci generální ředitel UNYPu Sotiris Foutsis.

G2 Cup: Junioři obsadili 8. místo, dorostenky berou bronz!

G2 Cup: Junioři obsadili 8. místo, dorostenky berou bronz!

27. srpen 2017 - G2 Cup Junior a Girls se blíží ke svým finálovým utkáním, do těchto bojů však sparťanské týmy letos nezasáhnou.

G2 Cup: Junioři budou hrát o sedmé místo, dorostenky berou bronz

26. srpen 2017 - Junioři do dnešního dne G2 Cupu vstoupili čtvrtfinálovým duelem, který nedopadl vůbec dobře a ukončil tak další postup sparťanů do semifinále. Po šedesáti minutách hry sparťané odcházeli s prohrou 0:10. Dorostenky dokázaly zvítězit pouze jednou a turnaj pro ně končí třetím místem.

G2 Cup: Sparta obsadila druhé místo ve skupině, ve čtvrtfinále ji čeká Chodov!

25. srpen 2017 - Junioři odehráli všechny tři zápasy ve skupině přípravného turnaje G2 Cup. Po prvním zápase proti Karlovým Varům vládla v týmu pohoda. Zbylá dvě utkání skupiny B mohla dopadnout mnohem lépe.

Sparta na G2 Cupu přivítá celkem 34 týmů!

23. srpen 2017 - Šestého ročníku G2 Cup Series, se letos zúčastní přesně 36 týmů. Sparťanský turnaj čeká několik novinek, jednou z nich je nově otevřená kategorie Girls a fakt, že se turnaj odehraje celkem na třech halách. Finálová utkání však budete moci sledovat v neděli v Areně Sparty na Podvinném Mlýně.

Sparťané se na Czech Open představí mezi elitou, ale také v dresu juniorské reprezentace!

9. srpen 2017 - Tradiční letní turnaj Czech Open je opět tady! Mužský ,,A" tým bude letos nastupovat v elitní kategorii, v základní skupině narazí hned na dva české týmy.

První soustředění úspěšně za námi! Pomalu vyhlížíme druhý turnus!

6. srpen 2017 - Soustředění juniorů, dorostenců, starších žáků a ženské složky proběhlo v termínu 1.-6. srpna v Králově Dvoře.

všechny články

Aktuální utkání

úterý 19.9.2017 20:15
PSN Tatran Střešovice 12:10
ACEMA Sparta Praha UNYP
čtvrtek 28.9.2017 11:45 @ SH České Budějovice
FBC Štíři Č. Budějovice - : -
ACEMA Sparta Praha UNYP
sobota 30.9.2017 20:15 @ MSH Plzeň (Lokomotiva)
FbC Plzeň - : -
ACEMA Sparta Praha UNYP