Aktuální zprávy

Pět týmů dorazilo z Hummel Cupu do Prahy, zbylých šest bojuje a fandí v Brně!

Pět týmů dorazilo z Hummel Cupu do Prahy, zbylých šest bojuje a fandí v Brně!

14. červen 2017 - V termínu 15.-18 června proběhne tradiční turnaj Hummel Open Game v Brně. Sparta na tento turnaj vypraví celkem 11 týmů napříč všemi kategoriemi. ,,Čekají nás čtyři naprosto skvělé florbalové dny, na které se všichni hráči musí těšit," shodují se sparťanští trenéři.

Zahrát si na mistrovství světa je zážitek na celý život, shodují se sparťané!

Zahrát si na mistrovství světa je zážitek na celý život, shodují se sparťané!

15. květen 2017 - Juniorská reprezentace na mistrovství světa ve švédském Växjö zaznamenala bronzový úspěch. Po předvedeném výkonu v semifinále proti domácím Švédům však přišel lehký smutek. Zápas o bronzové medaile mladíkům vyšel a mohlo se slavit! ,,Byli jsme na tom mnohem lépe psychicky. Dokázali jsme se semknout a vzchopit po prohraném zápase," odůvodňuje zisk bronzových medailí Jan Krejča!

Celkem pět medailí z mistrovství světa juniorů putuje na Spartu!

7. květen 2017 - Český národní tým juniorů získal na mistrovství světa ve švédském Växjö bronzové medaile, když v souboji o třetí místo, podruhé na tomto MS porazil výběr Švýcarska! V národním týmu se sešlo hned pět sparťanů, Jaroslav Berka na pozici asistenta hlavního trenéra Jiřího Jakoubka, dále tři hráči našeho ,,A" týmu Jan Krejča, Marek Zouzal, Jan Eckhardt, po celou dobu mistrovství světa se o hráče staral sparťanský fyzioterapeut Jakub Hemr! Celému týmu gratulujeme a přejeme šťastnou cestu domu!

Tři sparťané se vydají na juniorské MS 2017 do švédského Växjö!

14. duben 2017 - Juniorské mistrovství světa 2017 ve švédském Växjö se nezastavitelně blíží a svou účast si vybojovali také tři sparťané, kteří tak s národním týmem 3. května zahájí cestu za obhajobou loňských bronzových medailí a všichni věříme, že se jim podaří dosáhnout ještě výše! Marek Zouzal, společně s Janem Krejčou a Janem Eckhardtem odpovídali v krátkém rozhovoru pro náš web. Natěšenost kluků na MS by se dala doslova krájet. ,,Je to vyvrcholení dvouletého reprezentačního cyklu a především dosavadní vrchol naší kariéry," zmiňuje hned v první odpovědi jeden z centrů národního týmu Marek Zouzal.

Hráč, trenér, kapitán - Matěj Kozdera o šancích juniorů v play-off!

17. únor 2017 - O víkendu juniory čeká osmifinále play-off, ve kterém se jim postaví Pardubice. Matěj Kozdera, kapitán juniorského týmu se rozpovídal o šancích svého mužstva!

,,V play-off budeme daleko silnější, říká trenér juniorů Martin Kratochvíl!

15. únor 2017 - Sparťanské juniory čeká o víkendu osmifinále play-off, ve kterém se jim postaví Pardubice, které na konci základní části získaly skvělou formu. To ale nemění nic na tom, že sparťané tomuto týmu ani v jednom utkání letošní sezóny nepodlehli!

O víkendu čeká G2 Cup také juniory!

1. září 2016 - Na konci minulého víkendu zvedali nad hlavu pohár pro vítěze G2 Cupu Challenge dorostenci, tento víkend se v Areně Sparty na Podvinném mlýně, na juniorské verzi turnaje, pokusí na jejich úspěch navázat sparťanští junioři. Druhý díl mládežnického turnaje startuje v pátek 2. září a končí neděli 4. září.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 19.2.2017 11:30
ACEMA Sparta Praha 8:9
Sokol Pardubice