Aktuální zprávy

V nové sezóně bude Spartu podporovat společnost VITALAND

V nové sezóně bude Spartu podporovat společnost VITALAND

23. červen 2017 - Sparťanské hráče bude od nové sezóny podporovat společnost VITALAND, která aktivně podporuje české sportovní kluby v cestě za nejlepšími výkony a výsledky. ,,Pro jejich dosažení je třeba nejen dostatek talentu, píle a motivace, ale také kvalitní trénink doplněný správnou výživou. Jsme rádi, že jsme se dohodli na vzájemné spolupráci s florbalovým klubem s dlouhou tradicí, který tímto způsobem má zájem zlepšovat a zkvalitňovat výkony a zdraví svých hráčů," dodává k nové spolupráci Aneta Zdeňková ze společnosti VITALAND.

V Austrálii jsem také vedl tréninky, prozradil Marek Koščo!

V Austrálii jsem také vedl tréninky, prozradil Marek Koščo!

22. červen 2017 - Marek Koščo se před pár dny vrátil ze studijního pobytu v Austrálii, kde se během chvíle zapojil k týmu Canberra Chargers, kde později pomáhal klubu s celkovou tréninkovou přípravou. ,,Jsem vděčný Spartě, že mi umožnila dočasné hostování a mohl jsem tak být v pravidelném kontaktu s florbalem," dodává mladý sparťan nabitý nezapomenutelnými zkušenostmi.

Při studijním pobytu ve Švédsku jsem hrál ve školním kroužku, říká David Čermák!

20. červen 2017 - David Čermák se na začátku nového roku přesunul za studiem do Švédska, konkrétně do Jönköpingu, kde strávil celý jeden semestr. Florbal zde hrál třikrát týdně, tréninky však vypadaly trošku jinak, než na Spartě.

Chci pomoci klubu vystoupat na další sportovní úroveň, říká Milan Garčar!

22. duben 2017 - Do nové sezóny v dresu Sparty nastoupí hráč světové třídy! Milan Garčar, který za svou bohatou kariéru okusil všechny čtyři nejlepší florbalové ligy světa, zvolil návrat ze zahraničí právě do týmu pražské Sparty.

Budu tam, kde jsem prožil tři krásné sezóny, těším se moc, říká Ondřej Kašpárek!

18. duben 2017 - Ondřej Kašpárek se pro nadcházející sezónu ujímá postu hlavního trenéra mužského "A" týmu a přichází s pořádnou dávkou energie, kterou chce přenést na své hráče. ,,Je to sport a není třeba z toho dělat vědu," komentuje jednu z otázek Ondra Kašpárek.

Tým Sparty vstoupí do nové sezóny s novým trenérským vedením!

9. duben 2017 - Sparta na post hlavního trenéra zvolila ambiciózního a velmi energického Ondřeje Kašpárka, který by měl Spartu vrátit zpět do bojů o medaile!

Sparta ukončila sezónu vítězně, sérii play-down vyhrála 4:1 nad Kladnem!

2. duben 2017 - V sobotu 1. dubna se na Podvinném mlýně odehrálo 5. kolo play-down, kdy Sparta využila mečbol a na domácí půdě porazila Kladno 7:3. Konečný stav série se zastavil na výsledku 4:1 pro Spartu! Děkujeme všem fanouškům, kteří Spartu ve včerejším utkání hnali za vítězstvím! Spartu uvidíme v superlize i v sezóně 2017/2018! Poslední zápas mezi Spartou a Kladnem vám přiblížíme níže.

všechny články

Aktuální utkání

sobota 1.4.2017 20:15
ACEMA Sparta Praha 7:3
Kanonýři Kladno