Aktuální zprávy

Chci pomoci klubu vystoupat na další sportovní úroveň, říká Milan Garčar!

Chci pomoci klubu vystoupat na další sportovní úroveň, říká Milan Garčar!

22. duben 2017 - Do nové sezóny v dresu Sparty nastoupí hráč světové třídy! Milan Garčar, který za svou bohatou kariéru okusil všechny čtyři nejlepší florbalové ligy světa, zvolil návrat ze zahraničí právě do týmu pražské Sparty.

Budu tam, kde jsem prožil tři krásné sezóny, těším se moc, říká Ondřej Kašpárek!

Budu tam, kde jsem prožil tři krásné sezóny, těším se moc, říká Ondřej Kašpárek!

18. duben 2017 - Ondřej Kašpárek se pro nadcházející sezónu ujímá postu hlavního trenéra mužského "A" týmu a přichází s pořádnou dávkou energie, kterou chce přenést na své hráče. ,,Je to sport a není třeba z toho dělat vědu," komentuje jednu z otázek Ondra Kašpárek.

Tým Sparty vstoupí do nové sezóny s novým trenérským vedením!

9. duben 2017 - Sparta na post hlavního trenéra zvolila ambiciózního a velmi energického Ondřeje Kašpárka, který by měl Spartu vrátit zpět do bojů o medaile!

Sparta ukončila sezónu vítězně, sérii play-down vyhrála 4:1 nad Kladnem!

2. duben 2017 - V sobotu 1. dubna se na Podvinném mlýně odehrálo 5. kolo play-down, kdy Sparta využila mečbol a na domácí půdě porazila Kladno 7:3. Konečný stav série se zastavil na výsledku 4:1 pro Spartu! Děkujeme všem fanouškům, kteří Spartu ve včerejším utkání hnali za vítězstvím! Spartu uvidíme v superlize i v sezóně 2017/2018! Poslední zápas mezi Spartou a Kladnem vám přiblížíme níže.

Sparta ukončila sérii play-down s Kladnem!

2. duben 2017 - V sobotu 1. dubna se na Podvinném mlýně odehrálo 5. kolo play-down, kdy Sparta využila mečbol a na domácí půdě porazila Kladno 7:3. Konečný stav série se zastavil na výsledku 4:1 pro Spartu! Děkujeme všem fanouškům, kteří Spartu ve včerejším utkání hnali za vítězstvím! Spartu uvidíme v superlize i v sezóně 2017/2018!

PREVIEW: Sérii chceme ukončit už v sobotu, zní z kabiny Sparty!

29. březen 2017 - O víkendu sparťané nastoupí k pátému duelu vypjaté série play-down proti Kladnu. Na půdě soupeře Sparta vybojovala dvě velmi cenná vítězství a získala tak mečbol. Zápas čtvrtého kola play-down byl rozhodnut až šestnáct vteřin před koncem třetí třetiny, kdy Jan Marvánek proměnil nařízené trestné střílení a zařídil tak Spartě třetí bod v sérii.

Sparta o víkendu vybojovala mečbol!

26. březen 2017 - Třetí a čtvrté kolo play-down Sparta odehrála na půdě Kladna. Série se v Praze zastavila za stavu 1:1 a není třeba dodávat, že oba celky chtěly získat minimálně další bod v sérii. Sobotní duel byl pro Spartu díky druhé třetině, ve které sparťani nastříleli tři branky, o dost jednodušší než nedělní zápas. Kladno vědělo, že pokud Sparta vyhraje i čtvrté kolo, série se bude lámat a v Praze bude velmi těžké uspět.

všechny články

Aktuální utkání

sobota 1.4.2017 20:15
ACEMA Sparta Praha 7:3
Kanonýři Kladno