Pojď hrát florbal za Spartu!

Jeden z nejtradičnějších florbalových klubů u nás pořádá nábor nových členů. ACEMA Sparta Praha otevírá své brány a nabízí možnost zájemcům, zapojit se do sportování v moderním sportovním klubu v nejdynamičtěji se rozvíjejícím sportu v ČR – florbale.

Klubové zprávy | 5. říjen 2016
Pojď hrát florbal za Spartu!

Proč florbal?

Florbal je zábava, dobrodružství i radost. Členská základna registrovaných florbalistů pomalu šplhá ke 100 000 lidí. Již dávno se jedná o druhý nejpopulárnější sport, hned po fotbale. Prostředí florbalových soutěží nabízí kolektivní souhru, touhu si pomáhat a v jiných sportech málo vídané přátelství. Proto je florbal pro ty, kteří tomu jednou propadnou, neodmyslitelnou součástí celého sportovního života. Sport, kamarádství a klubová soudržnost pomáhají mladým sportovcům v jejich společenském vývoji – pro nás rozvoj jednotlivců nekončí tréninkem, tréninkem pro nás vše začíná!

ACEMA Sparta Praha

Naše tréninkové metody mají smysl, budujeme oddíl, který si navzájem pomáhá a pracuje na sportovním i lidském rozvoji jednotlivců. Extraligový tým Sparty je věkově nejmladší tým v celé soutěži a je tvořen zejména odchovanci klubu. Stejně tak i juniorský tým. Hrajeme nejvyšší soutěže ve všech kategoriích, sázíme na vlastní odchovance a vytváříme tak jednu velkou rodinu!

Dvakrát ročně pořádáme společné herní odpoledne s hráči A-týmu, mimo klasické sezónní soutěže pod hlavičkou České florbalové unie brázdíme vody turnajů jak v ČR, tak i zahraničí. Všem svým členům umožňujeme nákup florbalového vybavení s výraznou slevou, pořádáme celosezónní soutěže o sportovní vybavení – zkrátka o naše členy se staráme a každý rok přicházíme s novinkami. Nově příchozím na trénink umožníme zapůjčení florbalové hole či brankářského vybavení.

Kategorie

Do chlapeckých kategorií doplňujeme především kategorii přípravky 2011 a mladší, elévů 2009-2010 a mladších žáků 2007-2008. 

Do nové sezony 2019/2020 přijímáme děvčata všech věkových kategorií (přípravka 2011 a mladší, elévky 2009-2010, mladší žákyně 2007-2008, starší žákyně 2005-2006, dorostenky 2003-2004, juniorky 2001-2002 a ženy 1999 a starší). 

Zaměřujeme se na všestranné pohybové dovednosti, fyzický i mentální rozvoj jednotlivců. Správným vedením, přístupem a dodržováním metodických řad se snažíme o komplexní osobnostní růst pod dohledem našich zkušených trenérů. Našim cílem jsou pohybově vzdělaní, charakterově disciplinovaní, přátelští sportovci, kteří budou na sezóny v našem klubu vždy s radostí vzpomínat!

Trénujeme v moderní hale na Praze 9 - Podvinném Mlýně (Aréna Sparta, Kovanecká 27), v hale na Praze 5 – Barrandově (Aréna Barrandov, Chaplinovo nám. 615), v hale školy Nový PORG, Praha 4 - Krč (ženská a dívčí složka).

Kontakty

Pokud máte zájem florbal ve Spartě vyzkoušet, kontaktuje, prosím, sekretářku klubu paní Veroniku Jelínkovou +420 739 323 308, e-mail: veronika.jelinkova@sparta-florbal.cz