Sparta odpověděla a udeřila pěti góly, série bude dlouhá, říká Skalička

Druhé čtvrtfinále vypuklo v plné parádě a opět bylo na co koukat. Tentokrát šla v úvodu do vedení Bohemka, Sparta dotahovala a udeřila ve třetí třetině, kdy ji nakopl vstřelený gól ve vlastním oslabení.

Muži A | 8. březen 2020

V první třetině padlo celkem pět branek, dvě do sítě Bohemky a tři za záda Martina Beneše. Ve druhé třetině srovnal Jakub Kolstrunk v přesilové hře a do závěru utkání se šlo za nerozhodného stavu 3:3. Tým za vítězstvím nakopl Pruner, který po skvělé přihrávce od Juhy vymetl bránu Kotoučka při oslabení 4 na 5. Na skvělou branku Prunera navázal hned v zápětí Ujhelyi a Sparta pokračovala v jízdě za srovnání série.

V 56. minutě snížil ještě Krebner, jednobrankový náskok ale Sparta ubránila a srovnala sérii na 1:1. ,,Dnes důležité vítězství vůle. Série bude ještě dlouhá, v týdnu pořádně potrénujeme. Děkujeme fanouškům za podporu," řekl k utkání asistent trenéra Radek Skalička.

Třetí a čtvrté kolo čtvrtfinále pokračuje příští víkend, tentokrát zápasy hostí Bohemka.

3. čtvrtfinále play-off 14.3. od 16:30 v UNYP ARENĚ / venkovní utkání

4. čtvrtfinále play-off 15.3. od 16:00 v SH SLAVIA / venkovní utkání

5. čtvrtfinále play-off 17.3. od 20:15 v UNYP ARENĚ / domácí utkání