Úvod série jako řemen, první bod ale bere Bohemka

První čtvrtfinále playoff vypuklo v sobotu v 17:00 v UNYP ARENĚ a bylo se na co koukat, přesně jak diváci očekávali, nehrálo se v rukavičkách. Velmi atraktivní utkání, které dotáhla do vítězného konce Bohemka, sledovalo celkem 732 diváků.

Muži A | 7. březen 2020

Úvod se Spartě opravdu vyvedl a po přesné trefě Zouzala slavila první gól, následovala dělovka od Josefa Juhy a Sparta šla už v první třetině do dvoubrankového vedení. Tři minuty před koncem první dvacetiminutovky se trefil také Krbec, který tak snížil na rozdíl branky.

Do druhé třetiny šla Sparta v oslabení a z toho Bohemka vytěžila tíženou branku, která srovnala utkání na 2:2. Druhá třetina nabídla ještě branku Jakuba Kolstrunka a klokana Kopeckého (3:3).

Vítěznou branku na 4:3 vstřelila Bohemka opět v přesilové hře a zajistila si tak úvodní bod v serii, protože se Spartě v závěru utkání již nepodařilo protlačit míček za záda Kotoučka. Děkujeme všem fantastickým divákům v hale. Těšíme se na vaši podporu zítra, opět v 17:00 v UNYP ARENĚ.