,,V Lípě nás nečeká nic lehkého, jedeme si ale pro tři body," říká Michal Zeman

Sparťané se před rezeprezentační pauzou vydají do České Lípy, pokud vyhrají, překlenou reprezentační přestávku jako dosud neporažený tým.

Muži A | 1. listopad 2019
,,V Lípě nás nečeká nic lehkého, jedeme si ale pro tři body,

V sobotu 2. listopadu Sparťané vyjedou do České Lípy. ,,Nečeká nás nic lehkého, jsou zde parkety, v letní přípravě jsme zde prohráli, jedeme si ale pro tři body," řekl v pozápasovém vítězném rozhovoru proti Vítkovicím Michal Zeman, který byl zvolen hráčem utkání.

Česká Lípa má za sebou sérii velmi těžkých zápasů, po prohře s Chodovem a Mladou Boleslaví zacelila své rány pouze bodem po utkání s Otrokovicemi, ve kterém po základní době remizovala 3:3 a později padla v prodloužení. Sparta z posledních tří zápasu vzešla vždy vítězně. Po výhře 6:3 nad Pardubicemi v Kutné Hoře, následovala vysoká výhra 11:6 nad Libercem. Doma poté tým Milana Garčara porazil také Vítkovice, bohužel až v prodloužení ale i přesto Sparta doposud nepoznala přemožitele a věříme, že tomu tak bude také po utkání v Lípě.

Zápas v České Lípě začíná v sobotu 2.11. od 19:00.