Nově založený veteránský tým začal přesvědčivou výhrou

8.10. 2019 se zapíše do historie florbalové Sparty jako den, kdy ke svému prvnímu zápasu nastoupil nově založený veteránský tým (věk 40+) a premiéra to byla vskutku úspěšná.

Klubové zprávy | 10. říjen 2019

Tým pod vedením Rudolfa Javoříka a Františka Kovače složený převážně z generace oblékající rudý dres na přelomu tisíciletí zahájil své pusobení v Neoficiální pražské florbalové lize přesvědčivým vítězstvím nad Fbk Kobylisy v poměru 8:3 (3:2, 1:1, 4:0).

Sparťané ve zbrusu nových dresech rozhodli v poslední třetině, kde se naplno projevila jejich kombinační hra a kde konečně zúročili trvalou herní převahu.

Pro zajímavost, prvním střelcem veteránské historie se stal symbolicky Václav Culka (aktuálně generální manažer klubu), který již po 3 minutách otevřel skóre zápasu a zároveň celkové skóre v poslední minutě i uzavřel.

Další zápas čeká naše veterány již v úterý 15.10.v hale na Děkance, kdy vyzvou tým Star Dust, tak držte palce.