Vedení Sparťané nepustili, z Brna odváží cenné tři body

Čtvrté kolo Florbalové Superligy Sparta odehrála na půdě FBŠ Hattrick Brno. Do vedení se Sparťané dostali až během druhé třetiny.

Muži A | 29. září 2019

Sparta dvakrát dotahovala jednobrankový rozdíl, premiérové se v letošní sezoně trefil Michal Pažák, navázal na něho hned dvakrát Marek Veselý, který zajistil vedení Sparty 3:2. Ve třetí třetině potvrdil vedení Sparty Juha. Brněnský Nagy zadělal na pořádné drama,  když ve 46. minutě přesně zavěsil za záda Beneše a dodal tak naději svému celku na zisk bodů.

Konec utkání Sparta ubránila vedení 4:3 a v poslední vteřině se přes půlku hřiště trefil Pruner do prázdné branky a stvrdil výhru 5:3.

Spartu uvidíme v dalším utkání doma, na programu je pražské derby proti FbŠ Bohemians, které se odehraje v pondělí 7.10. 2019 v UNYP ARENĚ.