Firma Spelsberg dále podporuje Spartu, zapadá to do koncepce firmy

,,Vzhledem k pozitivním výsledkům, které florbalová Sparta dlouhodobě prokazuje jsme se rozhodli dále klub finančně podporovat," říká Jaroslav Mlynář z firmy Spelsberg.

Klubové zprávy | 25. březen 2019
Firma Spelsberg dále podporuje Spartu, zapadá to do koncepce firmy

Jaké jsou hlavní důvody, že se firma Spelsberg dále rozhodla podporovat florbalovou Spartu? ,,Firma Spelsberg podporuje celosvětově sportovní aktivity mladých lidí, zapadá to do koncepce prezentace firmy jako dynamické, aktivní a do budoucna orientované společnosti. Očekáváme, že se s naší značkou díky této prezentaci seznámí další potenciální zákazníci - z řad vašich fanoušků a návštěvníků stránek," říká v úvodu pan Mlynář.

Čím se Vaše fima zabývá? ,,Firma Spelsberg je německý výrobce elektroinstalačního materiálu s dlouhou tradicí, rodinná firma střední velikosti. Specializuje se na plastové instalační krabice a rozváděče do náročnějších podmínek, do vlhka, prachu, do tunelů, průmyslu, všude tam, kde je potřeba chránit přístroje proti nějakým nepříznivým podmínkám nebo vlivům počasí. Rozsáhlý sortiment doplňují speciální protipožární krabice a rozváděče do prostorů ohrožených ohněm a instalační systémy do betonu. Spelsberg patří v tomto odvětví k nejvýznamnějším světovým výrobcům," popisuje hlavní zaměření firmy pan Mlynář a pokračuje ,,Pro rozvíjení exportních aktivit založila firma Spelsberg několik dceřiných společností, jednu z prvních v roce 2001 v České republice. Z našeho skladu dodáváme zboží do sítě velkoobchodů s elektroinstalačním materiálem, na naše výrobky dnes narazíte ve všech velkoobchodech tohoto zaměření. Nejznámější mezi elektrikáři jsou naše rozbočovací krabice Abox, které postupně nahrazují zastaralé acidurky. 

Kde všude firma působí? ,,Mateřská firma Spelsberg GMbH vyrábí tyto plastové výrobky ve dvou továrnách v Německu, pokrývá německý trh, ale dodává i do sedmdesáti zemí světa. Úkolem české dceřiné společnosti je zásobovat český trh, ale začínáme dodávat i na Slovensko. V jiných zemích má Spelsberg vlastní zastoupení," říká o rozvoji firmy Mlynář.

Pokud budete mít zájem kontaktovat naše obchodní zástupce, níže naleznete kontakt:

Praha, východní a severní Čechy - Josef Říha, tel.: 606 682 566 

Morava - Michal Suchánek, tel.: 724 002 969

Jižních Čechy, západní Čechy, Slovensko - Petr Šembera, tel. 724 237 004 

Podrobnosti i kontakty jsou na našich internetových stránkách ZDE.

S pozdravem "sportu zdar"

Dále čtěte