,Dnes jsme měli větší hlad po vítězství," říká sparťanský odchovanec Marek Zouzal

Sparťané dokázali ve 4. čtvrtfinále, které se odehrálo v neděli 10. 3. od 18:00 v Areně na Podvinném mlýně, přetlačit Bohemku 6:4 a udělali rázný krok k ukončení série.

Muži A | 10. březen 2019
,Dnes jsme měli větší hlad po vítězství,

Úvod utkání patřil Spartě, když jako první skóroval Jan Krejča. Zápas pokračoval v trendu celé série, tedy mnoho osobních soubojů o každý centimetr palubovky, nicméně v první třetině tahala za delší konec provazu Sparta, postupně se prosadili Radim Křenek a odchovanec Jan Marvánek, Bohemka také dokázala přidat jeden přesný zásah. Do šaten se tedy šlo za stavu 3:1 pro Spartu.

Druhá část začala lépe pro domácí hráče hájící zeleno-bílé barvy, kteří stáhli náskok Sparty na rozdíl jediné branky. Ve vyhecovaném zbytku třetiny přidaly oba týmy po jedné brance, na ukazateli skóre tedy svítil stav 4:3 pro Spartu.

Třetí třetina patřila Sparťanům, kteří dokázali přidat dvě branky a i přes závěrečný tlak Bohemky udrželi vedení 6:4 a připsali tak třetí bod série.

,,Včerejší prohru přičítám především tomu, že jsme se nechali strhnout atmosférou. Nechávali jsme se zbytečně vylučovat, což Bohemka dokázala trestat a na druhé straně jsme nevyužili naše přesilové hry. V dnešním zápase jsme se soustředili více na hru do obrany, i přesto jsme dostali některé zbytečné branky. Byli jsme rozhodně efektivnější v ofenzivě, měli jsme větší hlad po vítězství než v předešlém utkání. Chtěl bych pozvat všechny fanoušky na středeční zápas, ve kterém budeme chtít ukončit sérii! říká odchovanec Marek Zouzal, který v utkání zaznamenal dvě asistence.

Sparťani, dorazte ve středu do domácí Areny na Podvinném mlýně k 5. čtvrtfinálovému duelu, který začne v 18:30. Živě ho můžete také sledovat na ČT sport.

#jednasparta

Dále čtěte