Drama do posledních vteřin, Sparta jde do play-off z druhého místa!

Ve 26. kole Tipsport Superligy Spartu čekal nelehký úkol k zisku minimálně dvou potřebných bodů k zisku prvního místa základní části. Sparťané nastoupili před plnou Arénou Sparty na Podvinném Mlýně proti silnému celku z Jižního Města. Po dramatickém startu utkání se Sparta dokázala vrátit do zápasu a své šance přetavila ve dvě gólové oslavy a k srovnání zápasu.

24. únor 2019

Za vyrovnaného stavu 2:2 Sparta často tahala za delší konec a měla silný nápor v závěru utkání. Napjaté utkání nerozhodlo ani samotné prodloužení, které se přelévalo z jedné strany na druhou. Násedovaly jednotlivé nájezdy, které také za vyrovnaného stavu dospěly až do prodloužení série. Bohužel v náhlé smrti proměnil Chodov o gól více a Spartě překazil oslavu prvního místa základní části Tipsport Superligy. I přes prohrané utkání domácí fanoušci vyjádřili hráčům velkou podporu, kterou jistě uvidíme také v play-off.