,Zápas, který se kvalitou mohl rovnat play-off, rozhodlo více štěstí v závěru" říká Milan Garčar

Sparta ve šlágru 24. kola Tipsport Superligy přivítala v domácí hale na Podvinném mlýně 1. SC TEMPISH Vítkovice, které nakonec v prodloužení dokázaly urvat bod navíc po výsledku 5:4p

Muži A | 10. únor 2019
,Zápas, který se kvalitou mohl rovnat play-off, rozhodlo více štěstí v závěru

Lepší vstup do zápasu měly Vítkovice, když ve 4. minutě úvodní branku vstřelil Jan Šebesta, který dokázal přidat později další dvě branky a stejně jako domácí kapitán Milan Garčar tak připsal na své konto hattrick. Celé utkání se neslo ve vyrovnaném duchu, když se bojovalo o každy metr na hřišti. Sparťané vedli ještě tři minuty před koncem základní hrací doby, nicméně hosté dokázali nakonec vyrovnat. 

Buly v prodloužení pro sebe vybojovali Vítkovičtí, kteří následně odvolali brankáře Součka a dokázali využít početní převahu a skórovat. Bod navíc tedy putuje do Ostravy.

,,Zápas, který kvalitou připomínal play-off. Narazily na sebe dva týmy, které jsou momentálně v pohodě, rozhodovaly maličkosti. Ukázaly jsme svou sílu v obratu, nicméně Vítkovice hrály trpělivě a zasloužili si vyrovnání v závěru, v prodloužení se ukázala výhoda početní převahy. Rozhodlo více štěstí v závěru, které měly bohužel Vítkovice. Konec základní části, který nás čeká, nás skvěle připraví na play-off." říká kapitán Milan Garčar, který se v utkání dokázal třikrát přesně trefit.

Sparťany čekají v posledních dvou kolech nejtěžší možní soupeři - příští neděli vyjíždějí na půdu úřadujícího mistra Mladé Boleslavi a v posledním utkání základní části sezony přivítají doma 24. února od 17:00 Chodov.

#myjsmesparta 

Dále čtěte