,,Příliš mnoho ztrát a chyběl klid v zakončení,'' hodnotí porážku s Bohemkou Jan Marvánek

V pražském derby s Bohemkou Sparta padla vysoko 2:8 a po nepřesvědčivém výkonu nepřipsala v 16. superligovém kole ani bod do tabulky a musí se tak spokojit s prozatimním druhým místem se shodným počtem bodů jako první Mladá Boleslav.

Muži A | 17. prosinec 2018
,,Příliš mnoho ztrát a chyběl klid v zakončení,'' hodnotí porážku s Bohemkou Jan Marvánek

16. kolo Tipsport Superligy se pro Spartu odehrálo v domácí hale na Podvinném mlýně, byť formálně v pozici hostů. Od začátku utkání bylo na Sparťanech vidět, že je dnešek nezastihl v dobrém rozpoložení a herní pohodě - už ve 13. vteřině utkání musel Martin Beneš lovit míček ze své branky po gólu Juhy. Kapitán Milan Garčar dokázal po hezké souhře s Michalem Pažákem rychle reagovat a srovnat na 1:1 ve třetí minutě, nicméně do konce první třetiny už se prosazovali pouze Klokani, a to dvakrát.

Vstup do druhé části vypadal pro Spartu nadějně, když se z přesilové hry dokázal trefit odchovanec Sparty Jan Marvánek, stav byl tedy 2:3. Druhá část poté ovšem nabídla spíše bojovnost než hezké akce na obou stranách a těsně před sirénou se opět dokázali prosadit hráči v zeleno-bílých dresech. Třetí dějství bylo ve znamení produktivity na straně Bohemky, která dokázala využít sparťanských chyb v obraně. Trenérské duo Kašpárek, Skalička sáhlo poměrně brzy ke hře bez brankáře, nicméně dobře bránící Bohemka nepřipustila drama a naopak dokázala ještě skórovat. Utkání tak skončilo vysokou porážkou 2:8.

Hráčem utkání vyhlášen Jan Marvánek.

Další utkání sehrajeme v domácí Areně na Podvinném mlýně už tento čtvrtek proti Tatranu Střešovice od 18:45, dorazte A tým podpořit v boji o navrácení se na první pozici tabulky!

#myjsmesparta

Dále čtěte