PREVIEW Sparta po repre pauze přivítá Ostravu!

Sparťané, kteří nadále vévodí superligové tabulce, vstupují do druhé poloviny letošní sezony domácím utkáním proti FBC Ostrava.

Muži A | 13. prosinec 2018
PREVIEW Sparta po repre pauze přivítá Ostravu!

Uktání 15. kola Tipsport Superligy je pro Spartu na programu 14. 12. od 18:00 v domácí areně na Podvinném mlýně. Celý zápas je věnovaný dětem z dětského domova v pražských Klánovicích, kam někteří hráči A týmu zavítali na návštěvu a potěšili tamní děti, které mají zároveň na utkání vstup zdarma a poženou sparťany pro důležité tři body do tabulky.

Ostravský soupeř si v letošní sezoně nevede špatně, kdy momentálně stojí na sedmém místě tabulky. Nejvíce se z Ostravanů prozatím daří Michalu Sládkovi, který je spolu s Janem Danišem s 13 gólovými trefami nejlepším střelcem týmu a zároveň dokázal posbírat nejvíce kanadských bodů a je jednoznačným lídrem. Oproti stojí tahouni Sparty - již tradičně Milan Garčar (12+8) a Michal Kareš (10+9), utkání ale dokáže rozhodnout kdokoliv, což je největší síla Sparty v letošní sezoně, kdy nikdo nečekal podobný průběh první poloviny Superligy.

V prvním utkání sparťané s Ostravou zvítězili na její palubovce 5:2. Dokáží borci hájící rudé barvy klubu urvat další tři body v domácí areně na Podvinném mlýně? Přijďte A tým po dlouhé reprezentační pauze podpořit!

#myjsmesparta

Dále čtěte