Elévi navázali na loňskou vítěznou vlnu

V úvodním ligovém turnaji opět nenašli v prvním koši přemožitele

Elévové BAR | 24. září 2018
Elévi navázali na loňskou vítěznou vlnu

Úvodní turnaj sezóny pořádali v Rudné Panthers, kteří byli taky prvními soupeři našich elévů, kteří po roce  nastoupili v sestavě, v jaké nastupovali v přípravce . Na začátek turnaje byli Panteři vzdorovitým protivníkem, několikrát musel náš tým podržet Čany, kluci se prosazovali většinou střelami z dálky. V zápase s Kladnem už byla vidět řada pěkných akcí i kombinací, nepříjemná byla pouze tvrdší hra Kladenských jezdců. Finálový zápas s Unhoští už byl jednoznačnou záležitostí našeho týmu.  Do střelecké listiny se zapsali všichni hráči, celkem na turnaji nastříleli 47 gólů.

Sestava: Čanecký-Večl, Hradecký, Starý, Břeský, Jašków, Sedláček

Dále čtěte