Ve třetím pohárovém utkání Sparta utrpěla první porážku od FbŠ Bohemians v poměru 3:7.

Od 20:00 začal pro náš A tým třetí duel Poháru České pojišťovny proti pražskému rivalovi FbŠ Bohemians v jejich domáci sportovní hale Na Děkance.

První třetina patřila domácímu týmu, hájícímu zeleno - bílé barvy, když Spartu přehrál 2:0. Do druhé části zápasu nastoupil náš A tým v lepším rozpoložení, kdy soupeře tlačil, vyústěním byl sparťanský první gól, který zaznamenal Michal Kareš. Poté ovšem zabrali opět klokani a i druhou třetinu nakonec Spartu přetlačili 2:1.

Třetí dějství nabídlo celkem 5 branek, bohužel více z nich zaznamenal opět domácí tým (3:2). Zápas tedy skončil výsledkem 7:3 pro Bohemku.