Juniorům utekl boj o bronz a UNYP Cup zakončili bez medaile

Junioři po těsné prohře v semifinále proti Black Angels nastoupili v neděli v 16:00 proti dalšímu pražskému celku Florbal Chodov. Sparťané nezačali utkání vůbec dobře, ukázali však obrovskou bojovnost a zápas pěkně zdramatizovali, na třetí místo to bohužel nestačilo.

Utkání o bronzové medaile Spartě vůbec nevyšlo. Po první třetině Chodov vedl už 4:0. Nejlepší střelec turnaje Matyáš Velc nakopl svůj tým hned v úvodu druhé třetiny, kdy po přihrávce Rileyho snížil na 1:4 a prolomil střeleckou smůlu z první třetiny. Sparta se snažila dostat zpět do zápasu a skóre co v nejkratším čase srovnat. Svou sílu Sparta ukázala zejména ve třetí třetině, kdy skóre stáhla na rozdíl jediného gólu. Ke konci utkání Sparta zahrála přesilovku 6 na 4. Poslední střela utkání Martina Remeše však těsně minula branku a Sparta na letošním ročníku UNYP CUP Junior obsadila čtvrté místo.

Další část turnaje UNYP CUP je na programu 31.8.-2.9. 2018, svou sérii odehraje kategorie Challenge a Youngstars.

Více informací naleznete na webu UNYP CUP zde.