Znovu pět branek, tentokrát postup do semifinále přes Plzeň

Sparťané nastoupili k sobotnímu čtvrtfinále UNYP Cupu brzy ráno. Zápas začínal už v 8:00 a oba celky se snažily ukázat to nejlepší, aby mohly postoupit do semifinálového boje. Po šedesáti minutách hry se radoval domácí tým trenéra Berky.

Sparta otevřela skóre už po dvou minutách hry, kdy se prosadil jeden z nejvýraznějších střelců na turnaji Matěj Čermák. Na úvodní gól navázal zhruba po deseti minutách hry také Dan Štěrbák a hned po druhé vstřelené brance přidal třetí trefu náš zatím nejlepší střelec turnaje Matyáš Velc.

Sparťané s náskokem tří branek pohodlně kontrolovali hru. Brankové sítě se rozvlnily opět ve třetí třetině, kdy Sparta jedinkrát inkasovala. Branku do sítě Plzně si připsal také sparťanský Lukáš Veber a již zmíněný Matyáš Velc, který po čtyřech zápasech vede tabulku nejlepších střelců.

Spartu čeká semifinále od 16:00 proti vítězi z dvojice Black Angels/Mladá Boleslav. Semifinále se odehraje opět v Aréně Sparty na Podvinném Mlýně.

Více informací o turnaji UNYP Cup naleznete ZDE.