Elévky výborým výkonem zakončily ligovou sezónu

Na posledním turnaji ročníku 2016/17 nejmenší sparťanky zvítězily ve všech utkáních

Elévky | 1. květen 2017
Elévky výborým výkonem zakončily ligovou sezónu

Závěrečný turnaj se odehrál na Barrandově a byli jsme pořádajícím týmem.

Prvním soupeřem byl tým Tatranu Střešovice. Do utkání jsme vstoupili rozpačitě a po několika nedůslednostech se dostali do třígólové ztráty, ale postupem času začal být zápas v jednoznačné režii našeho týmu. Výborný výkon v tomto zápase podala dvojice Kamilka Slováková a Mia, jejichž trojka (s Adriankou, kterou po zranění nahradila Anička) nedostala žádný gól a zároveň se na pěti podílela. Velkou zásluhu na poločasovém obratu měla také Terka, která podala v brance velmi dobrý výkon.

Druhé utkání proti celku Nového Strašecí odehrály holky ve velkém stylu, na rozdíl od prvního zápasu zodpovědně pokrývaly soupeřky již od úvodu. Střelecky se mimořádně dařilo Natálce, která vstřelila 10 gólů.

Ve třetím zápase jsme pak potvrdili celkové vítězství na turnaji v zápase proti Olympu. V utkání ukázaly hezké kombinace Vanesska s Natálkou, dařilo se i Kamilce Slovákové, Páťe a Aničce (Anička si na tomto turnaji připsala body ve všech utkáních).

Turnaj lze hodnotit jako velmi vydařený. Ve druhém a třetím zápase se jednalo o pohledná utkání. Dobrý výkon předvedla v brance Terezka, všechny holky bojovaly. Celkově byl vidět velký rozdíl mezi prvním a posledním turnajem sezóny, a to jak individuáními výkony, tak týmově. Už teď se můžeme těšit na další ročník.

Statistika: Sparta - Tatran 9:6 (1:4) (Kamča S. 4+0, Natka 3+1, Mia 1+3, Anička 1+2, Adri 0+1), Sparta - Nové Strašecí 18:5 (9:3) (Natka 10+1, Vaness 3+3, Kamča S. 5+0, Anička 0+2, Mia 0+1, Kamča Č 0+1) Sparta - Olymp 10:3 (6:1) (Vanesska 3+1, Kamča S. 2+2, Natka 1+2, Páťa 1+1, Nelinka 1+1, Anička 1+0, Adri 1+0)

Sestava: Tereza Gorgolová - Vanessa Strouhová, Patricie Dolejšová, Nela Strouhová - Kamila Slováková, Mia Šestáková, Adriana Vebrová - Natálie Kovačová, Anna Miterová, Kamila Čehylová