Multi-sportovní turnaj je pro děti něco neobvyklého, říká Daniel Wertheim

Ve čtvrtek 27.4. a v pátek 28.4. Sparta Aréna hostila první ročník multi-sportovního Kids Cupu, který byl v prvním ze zmíněných termínů uspořádán pro mini-přípravku, pro děti narozené roku 2009, 2010 a 2011. Druhý termín nabídl zajímavé zápasy přípravky, když se v Aréně Sparty sešlo přes 40 dětí, které se utkaly hned ve třech disciplínách, fotbalu, opičí dráze a v neposlední řadě ve florbale. Turnaje se účastnilo hned několik týmů z přípravky Barrandov a Podvinného mlýna, pozvání na turnaj přípravky přijal i Tatran Střešovice a několik odvážných dětí z akademie Sparta Kids!

Multi-sportovní turnaj je pro děti něco neobvyklého, říká Daniel Wertheim

Série dvou turnajů, které proběhly neobvykle v pracovním týdnu, získaly ve svém průběhu skvělou atmosféru. Každý tým odehrál několik fotbalových a florbalových utkání, které v pauzách vyplnil zaběhnutím měřené opičí dráhy, která také přispěla do celkového umístění týmu ve skupině.

Po sečtení bodů z jednotlivých disciplín následovalo florbalové play-off a následné vyhlášení, na kterém nechyběly diplomy, medaile a drobné sladkosti pro každý zúčastněný tým.

V příštích dvou týdnech čeká stejný model turnaje elévy ročníku narození 2007 a hned poté bude následovat turnaj pro elévy ročníku 2006.

Věříme, že si každý tým turnaj maximálně užil a děkujeme magistrátu hlavního města Prahy za podporu při realizaci této série multi-sportovních turnajů.