ACEMA Sparta Praha

oficiální stránky florbalového oddílu

Partneři klubu
Generální partner
Zlatí partneři
Stříbrní partneři
Bronzoví partneři

Příprava na extraligovou sezonu je v plném proudu

Vydáno 14.8.2012 15:22. Aktualizováno 14.8.2012 15:30. Přečteno 1081x
Hráči mužského A-týmu se o uplynulém víkendu připravovali na společném soustředění, dnes je čeká přátelské utkání s SSK Future a od čtvrtka se představí na turnaji Czech Open.

Start florbalové extraligy se blíží a ani hráči sparťanského A-týmu nechtějí ponechat nic náhodě a poslední dny věnují intenzivní přípravě na novou sezonu. Tím spíš, že se brány extraligy Spartě otevírají znovu po roce stráveném v první lize. Návrat do naší nejvyšší florbalové soutěže je jistě tím správným impulsem pro soustavnou práci na zlepšování schopností a dovedností celého týmu i jednotlivců.

SOUSTŘEDĚNÍ - Soustředění mužského A-týmu Sparty proběhlo o víkendu 10.-12.8. ve Sportovní hale ZŠ Kunratice. Zpestřením tvrdého tréninku bylo focení hráčů do připravovaného ročníku Media Guide, vydáveného ČFbU pro potřeby médií a jejich informovanosti o světě florbalu. V příjemné a uvolněné a atmosféře byly pořízeny společné fotky celého družstva a také profilové fotky jednotlivých hráčů i členů realizačního týmu. Oficiální fotografie určené pro Media Guide budou v blízké době zveřejněny na našem webu. Zachycené okamžiky z průběhu focení na soustředění hráčů A-týmu Sparty si pak můžete prohlédnout ve fotogalerii.

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ - Program tohoto týdne je pro A-tým Sparty opravdu nabitý. Dnes 14.8. sehraje Sparta v rámci přípravy přátelské utkání s týmem SSK Future. Neváhejte a přijďte podpořit naše hochy v 19:30 do Sparta Arény na Podvinném mlýně! Dnešní utkání bude dobrým testem jak pro nadcházející Czech Open, tak především pro začátek florbalové extraligy.

 CZECH OPEN - 16.-.19.8. se bude konat florbalový turnaj s mezinárodní účastí Czech Open a jako tradičně nebude mezi nabitou konkurencí chybět ani družstvo Sparty Praha. Náš tým se představí v prvních dvou zápasech ve čtvrtek 16.8. První zápas sehrají naši hráči proti finskému týmu Soittorasia, utkání začíná v 10:20 v hale na Vinohradech. Druhý souboj svedou sparťané v týž den v 20:00 v hale VŠE na Třebešíně, kdy se postaví proti italskému soupeři ASC Algund Raiffeisen. Přijďte nasát tu správnou florbalovou atmosféru, odnést si sportovní zážitek a především pomoci našemu týmu k co nejlepšímu umístění!


Doporučujeme florbalové vybavení od SportObchod.cz, jednoho z největších online prodejců sportovního zboží. Kromě širokého výběru florbalek, najdete v nabídce také oblečení, obuv, vybavení pro brankáře či speciální zvýhodněné sety.

Nakupujte u specialistů na florbalové vybavení Jednadvacitka.cz. Nejširší výběr florbalových holí, brankářského vybavení, florbalových doplňků, omotávek nebo vaků na florbalové hole. Specializovaná prodejna v Praze. My florbal umíme.