ACEMA Sparta Praha

oficiální stránky florbalového oddílu

Partneři klubu
Generální partner
Zlatí partneři
Stříbrní partneři
Bronzoví partneři

Rozpis tréninků na novou sezónu

Vydáno 17.7.2012 17:15. Aktualizováno . Přečteno 1086x
V sekci Klub - rozpis tréninků byl uveřejněn plán tréninků všech kategorií na nadcházející sezónu
Po poměrně složitém vyjednávání se nám podařilo zajistit téměř 100% potřebných hodin pro tréninky všech našich týmů v hale na Podvinném mlýně, kam tak přechází všechny naše kategorie. Na Letné se nicméně chystáme otevřít kategorii přípravky, která bude trénovat dvakrát týdně v nově zrekonstruované sokolovně hned vedle původní haly. Hráči z přípravky se tak mohou rozhodnout, zda přejdou do Vysočan anebo zůstanou na Letné. 

Jedinou výjimku tvoří naše rezervní týmy dorost a junioři B, pro které, vzhledem k vytíženosti haly v podvečerních hodinách i nadále hledáme vhodné tréninkové jednotky v pražských halách. Věříme nicméně, že se nám v dohledné době podaří zajistit dobré tréninkové podmínky i pro ně. 

Doporučujeme florbalové vybavení od SportObchod.cz, jednoho z největších online prodejců sportovního zboží. Kromě širokého výběru florbalek, najdete v nabídce také oblečení, obuv, vybavení pro brankáře či speciální zvýhodněné sety.

Nakupujte u specialistů na florbalové vybavení Jednadvacitka.cz. Nejširší výběr florbalových holí, brankářského vybavení, florbalových doplňků, omotávek nebo vaků na florbalové hole. Specializovaná prodejna v Praze. My florbal umíme.