ACEMA Sparta Praha

oficiální stránky florbalového oddílu

Partneři klubu
Generální partner
Zlatí partneři
Stříbrní partneři
Bronzoví partneři

2. sparťanský den bavil 60 malých florbalistů

Vydáno 1.6.2012 17:28. Aktualizováno 1.6.2012 17:42. Přečteno 562x
Ve čtvrtek 31. května jsme se všichni společně setkali ve Sparta Aréně na Podvinném mlýně, abychom zakončili uplynulou sezónu odpolednem plným florbalových soutěží.
Do haly nakonec dorazilo 60 malých Sparťanů, aby se pobavili a zároveň si spolu zasoutěžili v pěti různých disciplínách: ve střelbě na rychlost, ve střelbě na přesnost, ve slalomu na čas, ve sestřelování kuželů a  v nájezdech na brankáře. 

Nejprve jsme vybrali pět kapitánů z řad hráčů A-týmu mužů. Měli jsme tak tým kapitána Papíra, tým kapitána Péti, tým kapitána Sváti, tým kapitána Jirky a tým kapitána Dávy. Každý kapitán si pak vybral do svého týmu cca 15 borců napříč kategoriemi. V jednotlivých týmech se tak mohli sejít ti nejmenší kluci z přípravky s o dost staršími hráči z dorostu nebo juniorů. A samozřejmě, že soutěžili i kapitáni, takže všichni mohli zblízka vidět co umí extraligoví hráči. 

Nakonec zvítězil tým kapitána Papíra, který byl hned 4x první. Druhý byl tým kapitána Dávy, třetí tým kapitána Péti, čtvrtý tým kapitána Jirky a pátý tým kapitána Sváti. Všichni zúčastnění hráči nakonec obdrželi malé ceny a úplně na závěr proběhlo společné focení. 

Děkujeme všem, malým i velkým hráčům i hráčkám a také jejich rodičům, že do haly dorazili a děkujeme samozřejmě i všem trenérům a hráčům áčka, kteří nám s organizací pomáhali. Myslíme, že to bylo vydařené.


Doporučujeme florbalové vybavení od SportObchod.cz, jednoho z největších online prodejců sportovního zboží. Kromě širokého výběru florbalek, najdete v nabídce také oblečení, obuv, vybavení pro brankáře či speciální zvýhodněné sety.

Nakupujte u specialistů na florbalové vybavení Jednadvacitka.cz. Nejširší výběr florbalových holí, brankářského vybavení, florbalových doplňků, omotávek nebo vaků na florbalové hole. Specializovaná prodejna v Praze. My florbal umíme.