Archív článků

Dva ofenzivní zápasy pro juniorský tým Sparty! Junioři porazili Vítkovice i Gullivers!

12. listopad 2017 - Oba víkendové zápasy juniorů byly ve znamení ofenzivních hodů, celkem ve dvou zápasech nastříleli junioři Sparty 21 branek, což v součtu znamená zisk 5 bodů do tabulky za dvě výhry, z toho jednu po samostatných nájezdech. Tým ACEMA Sparta Praha UNYP je tak v tabulce na šestém místě s jednobodovou ztrátou na pátou Bohemku a čtvrté Ústí.

Junioři využili domácího prostředí! Zvládli jsme koncovky zápasů, říká Dan Riley!

17. říjen 2017 - Po úspěšně zvládnutém postupu do horní nadstavby KB-ligy juniorů čekaly na juniorský tým Sparty v úvodu soutěže zkušení soupeři. V sobotním podvečeru se střel tým Jaroslava Berky s tradičním soupeřem z Brna, kterého porazil 7:5. V neděli dokázali junioři navázat na sobotní vítězství a po napínavé přestřelce porazili Hradec Králové 11:8.

Spartu čeká klubové focení, které zajistí Martin "Floyd" Flousek!

11. říjen 2017 - V průběhu domácího utkání mužského ,,A" týmu dne 15. října proběhne klubové focení všech kategorií Sparty! O focení všech Sparťanů se postará nejznámější fotograf z florbalového prostředí Martin "Floyd" Flousek.

Junioři Sparty zvládli zrádné předkolo a postoupili do hlavní soutěže KB ligy juniorů!

4. říjen 2017 - Sparťanští junioři odehráli během září pět utkání z nichž získali potřebných 9 bodů za tři vítězství a postoupili tak do hlavní soutěže, kde se střetnou s tradičními účastníky juniorské ligy již standardním dvoukolovým systémem doma-venku.

Letíme si turnaj užít, říká Dan Wertheim k Umea Floorball Festivall 2017!

4. říjen 2017 - Ve dnech 6.-8. října se ve městě Umea, kde působí jeden z nejznámějších klubů světa IBK Dalen, roztočí turnaj Umea Floorball Festival 2017 na kterém nebude chybět ani Sparťanské zastoupení. Ve čtvrtek brzy ráno na tento velmi prestižní turnaj odletí leteckým speciálem výběr mladších a starších žáků, kteří budou bojovat o ty nejvyšší příčky!

Mladí Sparťané: Florbal je zábava, říká s úsměvem devítiletý Daniel Večl

22. září 2017 - Sparta se snaží neustále rozvíjet své nejmenší členy a hlavním důkazem je i fakt, že dětem dává prostor ke zlepšení nad rámec klubových tréninků v podobě projektu Skills Day. To vše formou zábavy s vyváženou dávkou motivace. Připravili jsme pro Vás sérii článků Mladí Sparťané, kde Vám představíme hráče od přípravky po mladší žáky, kteří florbalu dávají své maximum a využívají možnosti, které jim Sparta připravila. Začínáme nadšeným elévem Danielem Večlem, který se v loňské sezoně, po účasti v ligových zápasech přípravky a elévů, nejrůznějších turnajů v Praze, ale i v Brně, Karlových Varech nebo v Liberci, účastnil celkem 97 zápasů!

Elévové odcestovali na první letošní turnaj do západočeské metropole, odkud také odjížděli s pohárem

11. září 2017 - První akce v nové sezoně. A hned první místo! Sparťanští elévové ovládli víkendový turnaj v Plzni, ve finále si poradili 11:4 s Tatranem Střešovice, celkově zaznamenali za čtyři vítězné zápasy skvělé skóre 44:5.

Kdo si letos odnese prestižní ocenění Sparťana sezony?

7. září 2017 - I letos nás čeká vyhlášení Sparťana sezony za loňskou sezonu 2016/2017. Oceněno bude přes dvacet Sparťanů napříč všemi kategoriemi. Vyhlášení této prestižní ceny proběhne na prvním letošním domácím utkání Sparty, tedy 17. září od 17:00 v Areně Sparty. Kdo si odnese cenu Sparťana sezony 2016/2017?

G2 Cup: Junioři budou hrát o sedmé místo, dorostenky berou bronz

26. srpen 2017 - Junioři do dnešního dne G2 Cupu vstoupili čtvrtfinálovým duelem, který nedopadl vůbec dobře a ukončil tak další postup sparťanů do semifinále. Po šedesáti minutách hry sparťané odcházeli s prohrou 0:10. Dorostenky dokázaly zvítězit pouze jednou a turnaj pro ně končí třetím místem.

Soustředění v Králově Dvoře letos odzvonilo, pokračujeme v Krkonoších!

20. srpen 2017 - Druhý turnus soustředění pro elévy a mladší žáky Sparty je u svého konce. V neděli 20. srpna proběhl závěrečný turnaj, vyhlášení a poté úspěšné ukončení letošního soustředění v Králově Dvoře, kam se rozhodně budeme těšit v příštím roce!

Králův Dvůr i letos ovládnou nejmladší naděje Sparty!

14. srpen 2017 - Po soustředění starších žáků, dorostenců a juniorů navštíví Králův Dvůr jedny z nejmladších kategorií Sparty. V termínu 15.-20. srpna přes devadesát elévů a mladších žáků odcestuje do Králova Dvora zlepšit své florbalové dovednosti a završí tak své florbalové léto!

První soustředění úspěšně za námi! Pomalu vyhlížíme druhý turnus!

6. srpen 2017 - Soustředění juniorů, dorostenců, starších žáků a ženské složky proběhlo v termínu 1.-6. srpna v Králově Dvoře.

Sparťané míří na letní soustředění do Králova Dvora!

31. červenec 2017 - Starší kategorie sparťanů vyráží v úterý odpoledne na své letní soustředění do Králova Dvora. Jedná se o kategorii juniorů, dorostenců a starších žáků, v průběhu soustředění se k těmto třem kategoriím připojí také sparťanské ženy. Celkem tak bude v Králově Dvoře rozvíjet své florbalové a sportovní dovednosti 128 sparťanů!

Sparta Kids a jejich letní soustředění!

22. červenec 2017 - V termínu 16.-21.7. se uskutečnilo v pořadí už třetí letní soustředění pro děti ze Sparta Kids. Soustředění v Rokytnici nad Jizerou absolvovalo celkem 34 dětí, které si užívaly všestrannou sportovní průpravu, kde samozřejmě nechyběl ani florbal. Letošní soustředění bylo zajímavé i tím, že se ho zúčastnil hráč ,,A" týmu Sparty Jan Marvánek.

Po slibném průběhu náhlý konec, Sparta na letošním Prague Games končí

13. červenec 2017 - Pro všech pět sparťanských celků letošní turnaj Prague Games bohužel končí. Po dobře rozehraných zápasech play-off týmu B12, B13 a B17 přišla nepříjemná porážka ve čtvrtfinále. Dívčí tým prohrál v osmifinále. Tým B16 zakončil turnaj na osmnáctém místě.

Dva týmy v osmifinále Prague Games 2017!

12. červenec 2017 - Play-off mezinárodního turnaje Prague Games je v plném proudu. Dvěma sparťanským celkům se podařilo probojovat do osmifinále! Týmy B13 a G16 čeká delší cesta za medailovými pozicemi. Tým B16 smolně vypadl a bude hrát o sedmnácté místo na turnaji.

Na říjnový turnaj Umeå Floorball Festival se mládežnické týmy vypraví leteckým speciálem!

7. červenec 2017 - Tradiční říjnový turnaj ve švédském florbalovém městě Umeå, který se v letošním roce odehraje v termínu 6. - 8. října 2017, bude opět se sparťanskou účastí. Po třech ročnících absolvovaných při dlouhých cestách autobusem přichází unikátní klubový projekt - turnajový letecký speciál.

Obě sparťanské přípravky ve finále!

21. leden 2017 - Předposlední lednový víkend vyrazili do boje obě sparťanské přípravky. Ta Barrandovská změřila síly v prvním koši, Podviňácká v koši druhém - obě vystoupení nejmladších nadějí byli velmi povedené, padalo spoustu branek po nádherných kombinacích. Skupinovou fázi oba týmy zvládli bez porážky, ve finále však shodně podlehli.

Přípravka PM sehrála již třetí turnaj a nadále pokračuje ve zlepšených výkonech!

11. listopad 2016 - Hráči přípravky PM spolupořádali spolu se svými vrstevníky z BAR turnaj přípravky. Oba týmy své turnaje zvládly a nadále pokračují ve stále se zlepšujících výkonech!

Sparťanská mládež zamířila na Umea Floorball Festival! (Aktualizováno o čas příjezdu)

3. říjen 2016 - A-tým se ve švédském Umea pohyboval před necelým měsícem. Teď přichází čas pro mládežnická družstva dorostenců a starších a mladších žáků, kteří se vydávají do severošvédského města bojovat nyní.